Over Dtv/MFM

Gepubliceerd: Dinsdag 08 november 2016 10:00

Dtv/MFM is de publieke omroep voor de gemeenten Oss en Bernheze.
Elke dag wordt nieuws gebracht op radio, televisie, internet en social media. Naast nieuwsprogramma's worden ook variaprogramma's uitgezonden die laten zien wat er leeft. Op die manier worden de inwoners niet alleen geïnformeerd over hun omgeving, maar ook aangezet om er actief deel van uit te maken.

REDACTIE
Dtv en MFM hebben een gezamenlijke redactie die het nieuws op Dtv en MFM verzorgt. De redactie is gevestigd aan de Angelenweg 153C in Oss en bereikbaar onder telefoonnummer (0412) 62 22 30.

Het postadres luidt: postbus 87, 5340 AB in Oss.
Mailen kan ook: redactie@d-tv.nl

ORGANISATIE
Bij de omroep werken 13 medewerkers, die door enkele tientallen vrijwilligers worden ondersteund.

Redactie
Freek van der Venne, freek@d-tv.nl
Lean Hodselmans, redactie@d-tv.nl
Laura de Jong, laura@d-tv.nl
Roel Kuilder, roel@d-tv.nl
Frank Spijkers, redactie@d-tv.nl
Josefine van Enk, josefine@d-tv.nl
Louise Zaal, eindredactie, louise@d-tv.nl

Verkoop
Rik Borsboom, sales manager, 06-150 800 80, rik@d-tv.nl
Angela Kuijpers, accountmanager, angela@d-tv.nl
Ans Guit, binnendienst, ans@d-tv.nl

Camera/montage
Martijn Janssen, martijn@d-tv.nl
Joris de Zwart, joris@d-tv.nl

ICT/Techniek
Mark van Leest, mark@d-tv.nl

Directie/hoofdredactie
Eric Horvath, eric@d-tv.nl

Deel deze pagina: